Kaip pirkti?

Pirkti visai nesudėtinga – geriausia būtų užsiregistruoti mūsų parduotuvėje. Tai galima padaryti tiesiog užsakymo metu. Užsiregistravus, ateityje pirkimas būtų paprastesnis. Registracija nieko nekainuoja ir trunka vos keletą akimirkų.

Rinktis prekes ir dėtis jas į užsakymo krepšelį galite tiek užsiregistravę, tiek ir neužsiregistravę.
KAIP VISKAS VYKSTA:
1. Išsirinkite Jums reikalingas prekes. Tai padaryti galite dviem būdais: išsirinkti galite iš prekių katalogo arba į paieškos laukelį įrašykite reikalingos prekės pavadinimą ar jo dalį. Prekių kataloge arba, tuomet, jei paieška ras, ko norėjote, paspauskite ant dominančios prekės nuotraukos ar pavadinimo. Pateksite į išsamesnį prekės aprašymą ir jei prekė tinka ir patinka, paspauskite ant mygtuko “Į krepšelį”. Prekė atsidurs Jūsų virtualiame pirkinių krepšelyje. Krepšelio lange tai pat galite įvesti, kiek vienetų norite pirkti.

Kai prekė patenka į krepšelį, parduotuvės sistema ją įsimena, todėl galite toliau vaikščioti po parduotuvės puslapius ir rinktis prekes.
2. Kai jau išsirinksite visas norimas prekes ir jos atsidurs jūsų pirkinių krepšelyje, paspauskite ant mygtuko „Žiūrėti krepšelį“ viršuje ir vėliau patikrinę visas jūsų užsakomas prekes - mygtuką „Užsakyti“. 
3. Toliau atsidarys puslapis, kuriame, jeigu esate jau užsiregistravęs, turėsite prisijungti savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu, arba pasirinkę naujo vartotojo skyrelį, suvesti visą privalomą informaciją į pateiktus langelius (El.pašto adresas, Vartotojo vardas, Slaptažodis, Pakartoti slaptažodį, Vardas, Pavardė, Adresas, Miestas, Šalis, Telefono numeris)
4. Prisijungus, arba užsiregistravus, atsiradusiame lange jums reikės pasirinkti, kokiu būdu planuojate atsiskaityti už prekes:
           1 variantas – už prekes galite atsiskaityti pavedimu (internetine bankininkyste, banko skyriuje). Pasirinkus šį variantą, jums bus išsiųsta sąskaita faktūra, pagal kurią galėsite bet kuriuo metu sumokėti už jūsų užsakytas prekes. Apmokėjus prekes, jos bus išsiųstos paštu, o pašto išlaidas matysite savo sąskaitoje. Jos sudaro 2,90 .
           2 variantas – už prekes galite atiskaityti atsiimant prekes jūsų nurodytu adresu. Pasirinkus šį variantą, jums prekes pristatys Pašto kurjeriai. Jiems galėsite sumokėti už pristatytas prekes, jas atsiimant. Ši paslauga papildomai kainuos 5,80 .

Taip pat šiame lange matysite komentarų skyrių.  Šioje vietoje galite įvesti jūsų reikalavimus, pageidavimus ir perkamos prekės detales. Jeigu informacija teisinga ir parašėte norimą komentarą, perskaitykite paslaugų teikimo sąlygas ir jeigu su jomis sutinkate spauskite „Patvirtinti užsakymą“.
5. Į jūsų elektroninę pašto dėžutę, arba nurodytu fakso numeriu bus išsiųsta sąskaita. Prašome šią sąskaitą apmokėti per 5 dienas jums tinkamame banko skyriuje arba internetu. Mokant nepamirškite nurodyti sąskaitos numerio. Gavę jūsų apmokėjimą, prekes išsiūsime nurodytu adresu, apie tai informuodami jus e-žinute arba sms.
Smagaus apsipirkimo!

DĖMESIO: užsakymai priimami kasdien visą parą! Prekes paštas pristato tik savo darbo metu.

Taip pat prekes galite užsakyti ir šiais būdais: -  telefonu: +370 604 79997
                                                             -  e-paštu:  Šis el. pašto adresas apasaugotas nuo nepagaidaujamas reklamas (SPAM) siuntinėjančių sistemų. Kad pamatytumėte šį el pašto adresą, įjunkite JavaScript savo naršyklėje.
                                                      

Jei kažkas liko neaišku, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu Šis el. pašto adresas apasaugotas nuo nepagaidaujamas reklamas (SPAM) siuntinėjančių sistemų. Kad pamatytumėte šį el pašto adresą, įjunkite JavaScript savo naršyklėje. arba skambinkite (8-604) 79997 (darbo dienomis nuo 9 iki 19 val.).