Apie mus
TenisPro.lt – specializuota teniso prekių e-parduotuvė šio sporto mėgėjams ir profesionalams.  Čia internetu arba telefonu galite įsigyti naujausių tendencijų, aukštos kokybės produktų vyrams, moterims ir vaikams. Mūsų tikslas – pasiūlyti didžiausią teniso prekių asortimentą Lietuvoje. Greta klasikinių gamintojų, tokių kaip Wilson, Babolat, Head, Dunlop, Yonex, Prince, Adidas, Nike, Asics mes taip pat siūlome išskirtinių ženklų produkciją, tokių kaip Tretorn, Sergio Tacchini. Esame oficialus Tyger produkcijos platintojai Lietuvoje , kurie gamina labai kokybiška produkciją, už itin patrauklią kainą. Pastoviai atnaujiname ir plečiame siūlomą asortimentą. Šalia naujausių teniso aprangos ir avalynės kolekcijų siūlome įsigyti tinkamiausią įrangą, tinkančią tik jums: raketes, stygas, kamuoliukus, krepšius, robotus, stygavimo mašinas. Jei pas mūsų partnerį, didžiausią internetinę parduotuvę tennisplanet.eu radote prekę, kurios nėra pas mus, susisiekite su mumis ir mes ją jums pristatysime priimtiniausia kaina.
 
TenisPro.lt parduotuvėje visas pirkimo procesas supaprastintas iki paprasčiausio ir klientui prieinamiausio lygio. Keliais mygtuko paspaudimais galėsite išsirinkti viską, ką šiuo metu siūlo žinomiausi teniso gamintojai ir ką naudoja bei dėvi viso pasaulio žaidėjai.

TenisPro.lt komanda – profesionalai, aukšto lygio vadybininkai ir sportininkai, visada pasiruošę jums patarti ir padėti. Tam, kad jūs išsirinktumėte tik tinkamą įrangą ir kad jūsų rezultatai aikštelėje tik gerėtų, mūsų specialistai suteiks jums visą informaciją apie pasirenkamas prekes. Darbuotojų tikslas – maksimizuoti aptarnavimo kokybę. Šalia puikaus aptarnavimo pastebėsite ir ypatingai geras siūlomų gaminių kainas.

TenisPro.lt nėra eilinis pardavėjas. Pas mus galite pamatyti, kaip atrodo profesionalai, didžiausiuose pasaulio turnyruose. Kokius marškinėlius ir šortus dėvi Rafaelis Nadalis ar Rogeris Federeris Grand Slam turnyre, kokiais bateliais skrenda link kamuoliuko techniškasis serbas Novakas Djokovičius. Su kokia suknele korte pasirodė Maria Sharapova, ar kokią raketę į krepšį deda Andy Murrayjus. Šiuos profesionalų naudojamus daiktus dabar galite ne tik pamatyti, bet ir įsigyti. Nuolatiniams klientams suteiksime ženklias nuolaidas.

Ačiū, kad užsukote į TenisPro.lt, tikimės tapti jūsų pastoviu ir patikimu partneriu!
Sėkmės renkantis!
TenisPro.lt - VISKAS TENISUI ... ne tik profesionalams ...